Technisat PRODUKTY Technisat RECENZE Technisat DOWNLOAD Technisat E-SHOP

KONTAKT

 
     

TechniSat TechniStar SIR

Produkt již není v prodeji.

TechniSat TechniStar SIR je nový vynikající HD satelitní přijímač s brilantním obrazem a zvukem. Přijímač má integrovaný certifikovaný dekodér IRDETO PI-sys a je tak předurčen pro příjem českých a slovenských programů nabídek Skylink, CS Link a freeSAT by UPC Direct.

Jako náhradu lze zvolit Technisat TechniStar S2 s CA modul Irdeto, nově s funkcí FastScan!

Díky funkci FastScan je naladění přijímače bleskové a hlavně jednoduché. Naladí se výhradně kanály operátora Skylink/CS Link a volné programy z družice Astra 1. Neladí se již holadské a bulharské mutace některých kanálů Skylinku. Funkce automatického dolaďování nových kanálů na konec seznamu programů.

S tímto přijímačem při jakékoliv změně ve vysílání Skylink/CS Link nemusíte nic dolaďovat, vše se naladí za vás. Mezi další fukce patří Silicon Secure (příprava na párování s kartou).

Přijímač má také jeden CI+ slot pro vložení dekódovacího modulu. Nové rozhraní CI+ (Common Interface Plus) umožňuje použití i nových dekódovacích modulů označených logem CI+.

TechniSat TechniStar SIR umožňuje příjem volně vysílaných i kódovaných satelitních programů v normách DVB-S a DVB-S2 včetně komprese MPEG-4/H.264. Přijímač pracuje ve vysokém rozlišení 1920x1080i, 1280x720p, 720x576p, 720x576i. K dispozici je paměť na 5000 programů.

Perfektní české EPG - SiehFern INFO, automatická aktualizace softwaru přes družici Astra 3B (OTA). Dětská pojistka. Podpora DiSEqC 1.0, 1.2 a USALS. Podpora titulků. Teletext OSD (zobrazení přímo na obrazovce). 1x Scart (TV), 2x audio cinch výstup, 1 x video cinch výstup, 1x USB 2.0 A, digitální koaxiální audio výstup pro připojení do vašeho AV receiveru, HDMI výstup, 1x 100Mbit LAN.

Funkce TimeShift. Přehrávání hudebních souborů MP3 a prohlížení fotografií ve formátu JPEG.

PVR Ready - k přijímači lze připojit HDD nebo USB flash disk, pozor používejte pouze prověřené typy, některé námi vyzkoušené zařízení naleznete v sekci Podpora!

Možnost programování časovače přes internet!

Přijímač je napájen pomocí externího adaptéru 12V/1,5A, který je součástí balení, přístroj tedy bude možné použít i v autech, karavanech, na chatách apod.

Přístroj splňuje přísná kritéria EU na odběr v pohotovostním stavu (< 1 W).
Střeba energie : provoz 8W / maximální provoz 18W / standby LED 0,55W / Standby hodiny 0,7W

Možnost prodloužení záruky na 3 roky po registraci na stránkách TechniSat.cz

RECENZE TechniStar SIR: německá kvalita za rozumnou cenu od TechniSatu - DigiZone.cz

RECENZE TechniSat TechniStar SIR – kvalitní HD satelitní Irdeto přijímač - Parabola.czTV a rozhlas

TV a rozhlas

Příjem všech volných digitálních TV a rozhlasových programů přes satelit

TechniMatic

TechniMatic

Tato bezplatná aktualizační služba společnosti TechniSat udržuje software přístroje vždy aktuální. Jakmile jsou k dispozici aktualizace pro rozšíření nebo vylepšení obslužného softwaru, přístroj sám provede v zadaném čase (nastavitelném v menu přístroje) aktualizaci softwaru. Tím se dosáhne vysoké úrovně spolehlivosti a širšího, příp. vylepšeného obsahu funkcí.

AutoInstall

AutoInstall

Při prvním uvedení přístroje do provozu je třeba provést několik důležitých nastavení (zejména přizpůsobení místním podmínkám). Instalační asistent společnosti TechniSat vás pomocí přehledných kroků se snadno srozumitelnými dialogy provede instalací, takže vyžadované nastavení dokončíte rychle a bez námahy. Váš přístroj bude díky tomu během chvilky připraven k provozu.

HDTV

HDTV

HDTV znamená televize s vysokým rozlišením, tzn. vynikající kvalita obrazu. V HDTV je možné zobrazovat obraz s mnoha více detaily a v mnoha jemných odstupněních. Kontrast a obrysy jsou ostřejší a barvy jsou věrné originálu. Navíc širokoúhlý formát vysílání HDTV lépe odpovídá obvyklým lidským zrakovým vjemům. Celkově se tedy dosáhne živějšího dojmu.

DVRready

DVRready

Vaše oblíbené filmy a oblíbenou hudbu si jednoduše uložte na externí úložná média! Využijte možnosti a archivujte data bez jakýchkoliv ztrát nebo si je později přehrajte pomocí funkce časového posunu (Timeshift). Doporučujeme vám, abyste použili náš pevný disk USB „TechniSat Streamstore24“. Zda USB média ostatních výrobců zabezpečují plnou funkčnost a jsou kompatibilní, byste měli vyzkoušet u svého odborného prodejce.

Funkce časový posun (Timeshift)

Funkce časový posun (Timeshift)

U této užitečné a oblíbené funkce provádění záznamu je možné záznam přehrávat již v době, kdy je záznam ještě nahráván. Současně tak probíhá záznam i přehrávání. Probíhající přehrávání je možné kdykoliv zastavit a později opět spustit. Stejně tak je možné si opakovaně přehrát libovolné scény nebo přeskočit nedůležité pasáže. Začátek a průběh vysílání si může každý stanovit sám.

CI+

CI+

Tento přístroj je vybaven jedním rozhraním Common Interface (CI+). Jedná se o jedno (všeobecné) rozhraní, které ve spojení s modulem CI+ a příslušnou kartou SmartCard umožňuje přístup ke kódované programové nabídce, jako předplaceným televizním Pay-TV nebo rozhlasovým Pay-Radio programům.

Připraveno pro příjem předplacených programů (Pay-TV)

Připraveno pro příjem předplacených programů (Pay-TV)

Tento přístroj rovněž umožňuje příjem kódovaného, zpoplatněného obsahu vysílání (Pay-TV). Pro příjem předplacených programů Pay-TV je zapotřebí předplacení služby příslušného poskytovatele Pay-TV.

Universal Plug And Play (UPnP)

Universal Plug And Play (UPnP)

Tento přístroj je možné bezproblémově zapojit přes integrované rozhraní Ethernet (volitelné také pro adaptér WLAN) do domácí sítě, aby bylo možné vzájemně propojit různé multimediální přístroje, jako např. počítač, televizor, audio zařízení, digitální kamery aj., přes UPnP/DLNA.

Irdeto

Irdeto

Integrovaný dekódovací systém Irdeto se čtečkou karet Smartcard pro příjem předplacené nabídky televizních Pay-TV a rozhlasových Pay-Radio programů.

Síťové rozhraní

Síťové rozhraní

Přes síťové rozhraní je možné přístroj připojit např. pomocí DSL routeru k domácí síti.

Dolby Digital (AC-3)

Dolby Digital (AC-3)

Tento přístroj je vybaven optickou a/nebo elektrickou přípojkou pro přehrávání digitálního prostorového zvuku v systému Dolby Digital (AC-3).

HDMI (výstup)

HDMI (výstup)

Toto výkonné rozhraní je speciálně určeno pro rychlý a bezztrátový digitální přenos obrazu ve vysokém rozlišení a vysoce kvalitním zvuku. Samotný komplexní obsah obrazů a rychlé zobrazování pohybu je nabízeno v prvotřídní kvalitě. Vedle vysokého výkonu se propojení HDMI vyznačuje také možností oboustranného datového přenosu.

Vysokorychlostní USB

Vysokorychlostní USB

Vysokorychlostní rozhraní USB umožňuje snadné připojení k různým přístrojům a rychlý digitální datový přenos rychlostí až 480 Mbit/s.

Přehrávání MP3

Přehrávání MP3

Tento přístroj je vybaven integrovanou funkcí pro přehrávání hudby a audioknih ve formátu MP3.

EPG

EPG

Elektronické informace o programu

Připraveno pro TechniRouter

Připraveno pro TechniRouter

Tento přijímač je kompatibilní se všemi výrobky TechniRouter. Podporuje funkci SCR s rozšířeným protokolem DiSEqC dle evropské normy EN 50494. SCR (Satellite Channel routing) je technika, díky níž dochází k přenosu mnoha satelitních programů v jednokabelovém systému přes nezaměnitelnou frekvenci na určitý přístroj.
| Menu Produktů

HDTV přijímače TECHNISAT ISIO :
- TechniSat TechniStar S3 ISIO
- TechniSat TechniStar S3 ISIO + modul TechniCrypt Irdeto CI+
- TechniSat DIGIT ISIO S International Edition
- TechniSat TechniCorder ISIO S + 1TB HDD
- TechniSat Digit ISIO C Black
- TechniSat DigiCorder ISIO C Black + 1TB HDD

HDTV přijímače TECHNISAT :
- TechniSat TechniStar S6 Black
- TechniSat TechniBox UHD S
- TechniSat DIGIT ISIO STC Black, 4K Ultra HD
- USB WiFi adaptér TechniSat Teltronic ISIO
- Klávesnice TechniSat ISIO Control
- 1TB interní 2,5" HDD pro TechniCorder STC
- TechniSat TechniStar SIR

CA moduly TECHNISAT :
- Modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ V2 (Skylink Ready)

DVB-T přijímače TECHNISAT :

Digitální rádio DAB/DAB+/FM : :
- TechniSat Digit Radio 210
- TechniSat DigitRadio 2GO
- TechniSat TechniRadio 1

 
TECHNISAT - Satelitní přijímače Technisat | © 2009 - 2023 - IPON s.r.o.  
[ TVdigitalne | Vantage | Openbox | AZBox HD | AB IPBox | HD-Box | OptiboX | Dreamsky | Dreambox | Vu+ DUO | Clarke-Tech ]