Technisat PRODUKTY Technisat RECENZE Technisat DOWNLOAD Technisat E-SHOP

KONTAKT

 
     

TechniSat DIGIT ISIO S2 Black

Produkt již není v prodeji.

TechniSat DIGIT ISIO S2 je digitální satelitní přijímač, který Vám umožní kromě příjmu satelitních HD i SD programů, také přístup na internet přímo na vašem televizoru. Satelitní twin-tuner.

Vyzkoušejte si internet v televizním přijímači, používejte nový servisní portál společnosti TechniSat – ISIO Live!, nebo jen brouzdejte po internetu. Digit ISIO S2 je také vybaven funkcí DVRready aje proto vhodný pro pořizování záznamu televizních a rozhlasových vysílání na externí USB pevný disk. Díky integrovanému TWIN tuneru je možné sledovat vysílání jednoho programu a přitom pořizovat nahrávku jiného programu. Digit ISIO S2 podporuje v počítačové síti UPnP (klient a SERVER) a má tak přístup k multimediálnímu obsahu sdíleného v síti.

Podporu funkce FastScan přidává do přijímače nový firmware verze 2887.

Podporované formáty a kodeky
Audio formáty - MP3, WAV, FLAC, M4A, MP2, OGG
Video kodeky - MPEG-4, MPEG-2, MPEG-1, H.264
Video formáty - MP4, MKV, MOV, MPG, TS, TS4, VOB, WMV, AVI, ASF
Obrazové formáty - JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF

ISIO Internet-Technologie
Tento přístroj je vybaven rozsáhlými funkcemi IP, díky tomu umožňuje přístup k interaktivním službám, mediatékám, volnému procházení internetu, vyvolání nabídek „Video-on-Demand“ a zároveň také použití HbbTv. (HbbTV je technologie, která během sledování televize umožňuje přístup k internetovým obsahům doprovázejícím daný program.)

watchmi
S watchmi si díky integrované programové informační službě "SiehFern INFO" vychutnáte na mnoha přístrojích od TechniSat televizi na požádání. Watchmi je služba pro individuální televizní vysílání od společnosti Axel Springer Digital TV. Díky integraci tématických kanálů watchmi do digitální programové informační služby "SiehFern INFO" se tak Internet a televize neodolatelně sloučí a vytváří nové interaktivní médium.

HbbTV
Interaktivní doplňkové služby a informace k programu přijímanému přes internet

„SiehFern INFO Plus“ (SFI+)
S touto rozšířenou elektronickou informační službou k vysílání (ePID) nabízí společnost TechniSat zdarma aktuální a podrobný přehled k mnoha programům. Přehled programů je platný až na sedm dní dopředu a je doplněn o funkci vyhledávání, třídění dle žánrů a (při satelitním příjmu) o obrazový materiál ke zvoleným vysíláním. Pomocí služby SiehFern INFO Plus je možné rychle a pohodlně aktivovat časovače.

ISIPRO
Bezplatný manažer seznamu vysílání společnosti TechniSat vás ušetří obtížného manuálního vyhledávání vysílačů. Pokud dojde ke změně frekvence, zahájení nebo vypnutí vysílání programu, tato služba automaticky nabídne aktualizaci příslušného seznamu programů. Aktualizace proběhne, pokud s ní souhlasíte a potvrdíte ji. Osobní seznamy zůstanou uloženy a v případě potřeby dojde k jejich přizpůsobení.

TechniMatic
Tato bezplatná aktualizační služba společnosti TechniSat udržuje software přístroje vždy aktuální. Jakmile jsou k dispozici aktualizace pro rozšíření nebo vylepšení obslužného softwaru, přístroj sám provede v zadaném čase (nastavitelném v menu přístroje) aktualizaci softwaru. Tím se dosáhne vysoké úrovně spolehlivosti a širšího, příp. vylepšeného obsahu funkcí.

AutoInstall
Při prvním uvedení přístroje do provozu je třeba provést několik důležitých nastavení (zejména přizpůsobení místním podmínkám). Instalační asistent společnosti TechniSat vás pomocí přehledných kroků se snadno srozumitelnými dialogy provede instalací, takže vyžadované nastavení dokončíte rychle a bez námahy. Váš přístroj bude díky tomu během chvilky připraven k provozu.

TechniFamily
Pomocí funkce TechniFamily je možné zadávat uživatelské profily chráněné heslem. Pro každý profil je možné nadefinovat individuální přístupové možnosti a omezení, jako např. zvolené programy nebo denní časová rozmezí, a také maximální dobu používání. Tak mohou rodiče přizpůsobit provoz televize potřebám dětí.

MyTechniSat-App
Svůj přijímač jste ještě nikdy takhle snadno nepoužívali pro televizi, dálkové programování nebo multimédia. Kompatibilní přístroje je možné pomocí aplikace MyTechniSat pro chytré telefony nejen přímo ovládat přes dotykový displej chytrého telefonu, ale je možné si také mobilní cestou přes Internet prohlížet a pohodlně přes dotykový displej spravovat programová data a časovače. MyTechniSat navíc nabízí chytré funkce pro multimédia.

HDTV
HDTV znamená televize s vysokým rozlišením, tzn. vynikající kvalita obrazu. V HDTV je možné zobrazovat obraz s mnoha více detaily a v mnoha jemných odstupněních. Kontrast a obrysy jsou ostřejší a barvy jsou věrné originálu. Navíc širokoúhlý formát vysílání HDTV lépe odpovídá obvyklým lidským zrakovým vjemům. Celkově se tedy dosáhne živějšího dojmu.

Obsah balení:

Digit ISIO S2, dálkové ovládání vč. baterií, napájecí kabel, HDMI kabel, návod k obsluze

Možnost prodloužení záruky na 3 roky po registraci na stránkách TechniSat.cz

RECENZE Technisat DIGIT ISIO S2: dokonalý obraz SD i HD, HbbTV... - DigiZone.cz
| Menu Produktů

HDTV přijímače TECHNISAT ISIO :
- TechniSat TechniStar S3 ISIO
- TechniSat TechniStar S3 ISIO + modul TechniCrypt Irdeto CI+
- TechniSat DIGIT ISIO S International Edition
- TechniSat TechniCorder ISIO S + 1TB HDD
- TechniSat Digit ISIO C Black
- TechniSat DigiCorder ISIO C Black + 1TB HDD

HDTV přijímače TECHNISAT :
- TechniSat TechniStar S6 Black
- TechniSat TechniBox UHD S
- TechniSat DIGIT ISIO STC Black, 4K Ultra HD
- USB WiFi adaptér TechniSat Teltronic ISIO
- Klávesnice TechniSat ISIO Control
- 1TB interní 2,5" HDD pro TechniCorder STC
- TechniSat TechniStar SIR

CA moduly TECHNISAT :
- Modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ V2 (Skylink Ready)

DVB-T přijímače TECHNISAT :

Digitální rádio DAB/DAB+/FM : :
- TechniSat Digit Radio 210
- TechniSat DigitRadio 2GO
- TechniSat TechniRadio 1

 
TECHNISAT - Satelitní přijímače Technisat | © 2009 - 2020 - IPON s.r.o.  
[ TVdigitalne | Vantage | Openbox | AZBox HD | AB IPBox | HD-Box | OptiboX | Dreamsky | Dreambox | Vu+ DUO | Clarke-Tech ]