Technisat PRODUKTY Technisat RECENZE Technisat DOWNLOAD Technisat E-SHOP

KONTAKT

 
     

Modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ V2 (Skylink Ready)

Produkt již není v prodeji.

Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ pro satelitní přijímače s CI/CI+ sloty. Dekóduje pomocí karet IRDETO (ICE) Skylink, CS Link a freeSAT by UPC Direct programy v novém kódovacím systému IRDETO PI-sys. Nová verze s funkcí DualDecrypt.

Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ má k dispozici rodičovský zámek a také CZ menu. K dispozici je unikátní funkce vypnutí systémových nebo chybových hlášení modulu. Uplatnění této funkce je především v současném použití dvou modulů v jednom přijímači.

S většinou satelitních přijímačů pracuje modul naprosto bez problémů. Firma TechniSat odladila software modulu speciálně právě pro nové přijímače TechniSat. Aktualizace softwaru bude možná přímo přes družici - funkce OTA.

Modul získal certifikát SKYLINK READY pro bezproblémový provoz s ICE/Irdeto kartami Skylink a CS Link.

Tento dekódovací modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ byl úspěšně testován v technickém oddělení na následujícíh modelech satelitních přijímačů firmy TechniSat Digital GmbH: TechniSat DigiCorder HDS2(X), TechniSat DigiCorder HDS2X Plus, TechniSat Digit HD8 S(X), TechniSat Digit ISIO S1, TechniSat DigiCorder ISIO S1, TechniSat TechniCorder ISIO S, TechniSat TechniStar S1, TechniSat TechniStar S2 a TechniSat TechniStar SIR.

Modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ můžeme doporučit i do starších satelitních přijímačů TechniSat s CI slotem (např. MF4, STR1), kde již byla výrobcem v minulosti ukončena technická podpora. Pouze s takto vybaveným přijímačem máte garantovaný příjem kódovaných programů Skylinku i po 31.12.2012!

Bez problémů jsou funkční dva moduly TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ současně v satelitních přijímačích TechniSat, které umožňují vložit dva moduly.

Nahrávka pořízená tímto dekódovacím modulem TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ není šifrovaná a lze ji zpracovávat v PC (podmínkou je použití doporučeného firmwaru v přijímači).

Od předchozího modelu TechniCrypt je doplněn o funkci dualdecrypt. Tedy možnost nezávislého nahrávání a sledování různých programů v rámci jedné frekvence. Jedná se například o frekvenci 12525 kde jsou ČT1, ČT2, ČT Sport, ČT24, ČT :D, ČT art, Prima a TV Noe. Můžete tedy sledovat např. ČT a ve stejním čase nahrávat z Prima TV i v jednotunerovém přijímači.

Upozornění: Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ obsahuje již nové rozhraní CI+, proto mohou být u některých přijímačů problémy ve spolupráci s tímto modulem. Modul nepracuje s PCI/USB satelitními kartami TechniSat.| Menu Produktů

HDTV přijímače TECHNISAT ISIO :
- TechniSat TechniStar S3 ISIO
- TechniSat TechniStar S3 ISIO + modul TechniCrypt Irdeto CI+
- TechniSat DIGIT ISIO S International Edition
- TechniSat TechniCorder ISIO S + 1TB HDD
- TechniSat Digit ISIO C Black
- TechniSat DigiCorder ISIO C Black + 1TB HDD

HDTV přijímače TECHNISAT :
- TechniSat TechniStar S6 Black
- TechniSat TechniBox UHD S
- TechniSat DIGIT ISIO STC Black, 4K Ultra HD
- USB WiFi adaptér TechniSat Teltronic ISIO
- Klávesnice TechniSat ISIO Control
- 1TB interní 2,5" HDD pro TechniCorder STC
- TechniSat TechniStar SIR

CA moduly TECHNISAT :
- Modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ V2 (Skylink Ready)

DVB-T přijímače TECHNISAT :

Digitální rádio DAB/DAB+/FM : :
- TechniSat Digit Radio 210
- TechniSat DigitRadio 2GO
- TechniSat TechniRadio 1

 
TECHNISAT - Satelitní přijímače Technisat | © 2009 - 2023 - IPON s.r.o.  
[ TVdigitalne | Vantage | Openbox | AZBox HD | AB IPBox | HD-Box | OptiboX | Dreamsky | Dreambox | Vu+ DUO | Clarke-Tech ]